Sesja noworodkowa Zabrze

2018-09-14

Sesję noworodkową Piotrusia wykonywałam w kwietniu 2018. Mamę Maluszka poznałam wcześniej na sesji ciążowej i być może uda się Wam ją odnaleźć na zdjęciach w galerii zdjęć z sesji ciążowych.

Prezentując Wam zdjęcia noworodków z całej sesji, chcę pokazać jakich ujęć, kolorów i dodatków możecie spodziewać się po sesji wykonywanej przeze mnie. Jak widać na poniższych zdjęciach, kolory są stonowane, a dodatki bardzo ograniczone. Wierzę, że minimalistyczny charakter zdjęć pozwoli Wam skupić się na tym co na zdjęciu jest najważniejsze – na Waszym Maluszku i rzeczach dla Was ważnych  – jak na przykład wyjątkowa mała ośmiorniczka zrobiona specjalnie dla Piotrusia przez Ciocię :)

Sesja noworodkowa to cudowna pamiątka. Wierzę, że o ile zdjęcia samego maluszka są dla rodziców niezwykłe i wyjątkowe, to największą wartość zawsze będą miały zdjęcia rodzinne. To na nich tak naprawdę widać to co w rodzinie jest najważniejsze – miłość.

Jeśli podobają się Wam zdjęcia -dajcie znać komentarzem lub polubieniem. Dla kogoś, kto sam prowadzi działalność robiąc to co lubi najbardziej, takie sygnały to jak klepnięcie po ramieniu z dodaniem „dobra robota” lub co najmniej uścisk dłoni prezesa :) każdy z nas tego potrzebuje od czasu do czasu :)

 Sesja noworodkowa Zabrze, Gliwice, Katowice.