UKŁADANA SESJA NOWORODKOWA

Sesje zdjęciowe noworodków najlepiej wykonać przed ukończeniem drugiego tygodnia życia maluszka.
Młodszy noworodek szybciej i łatwiej zapada w głęboki sen, dzięki czemu lepiej znosi układanie go do zdjęć. Głęboko śpiący noworodek to spokojna sesja i większa różnorodność otrzymywanych ujęć.  Starsze noworodki mają dłuższy czas czuwania i są bardziej wrażliwe na otoczenie, co ma wpływ na przebieg sesji.

Ponieważ sesję noworodkową najlepiej wykonać tak wcześnie, gorąco zachęcam do rezerwacji wstępnego terminu sesji jeszcze w czasie ciąży. Wtedy rezerwuje odpowiedni przedział czasowy, tak by nie umknęły pierwsze dwa tygodnie życia maluszka. Dokładny termin sesji ustalany jest już po narodzinach dziecka. W tych pierwszych dniach po narodzinach i po powrocie do domu cała uwaga skupia się na nowym członku rodziny więc łatwo przegapić najlepszy moment na zdjęcia.

Sesja noworodkowa obejmuje maluszki do 2 tygodnia życia. Wykonuję ją w swoim studio, specjalnie przygotowanym do przyjmowania najmłodszych modeli.

Podczas każdej układanej sesji powstaje też sporo ujęć rodzinnych. Ujęcia rodzinne są wyjątkowe. To na nich widać miłość i radość płynącą z bycia rodziną. Właśnie dla takich ujęć warto przyjść na sesję. Tego się nie da zrobić samemu telefonem.