SESJA CIĄŻOWA

SESJA NOWORODKOWA_KARWAN_KATOWICE

SESJA NOWORODKOWA_KARWAN_KATOWICE

SESJA NOWORODKOWA_KARWAN_KATOWICE

SESJA NOWORODKOWA_KARWAN_KATOWICE

Sesja ciążowa jest wspaniałą pamiątką upamiętniającą ten niezwykły czas, kiedy tworzy się w nas – kobietach – nowe życie. Od każdej z nas, bije wtedy niebywałe wewnętrzne piękno, które ja staram się dla Was uchwycić i zatrzymać na fotografii. Zdjęcia wykonuję w subtelnym, jasnym i ponadczasowym stylu, dzięki czemu zawsze – niezależnie od panującej mody – będą skupiały się na tym co na zdjęciu jest najważniejsze. Na Was.

Wierzę, że dzięki minimalistycznej formie patrząc na te fotografie za kilka lub kilkanaście lat, będziecie w stanie przypomnieć sobie przede wszystkim wspaniałe emocje związane z tym cudownym stanem jakim jest ciąża.

Można również umówić się na sesję ciążową w plenerze. Taka sesja ma charakter bardziej swobodny rodzinny, a przykładowe zdjęcia znajdziecie w galerii rodzinnych sesji plenerowych pod tym linkiem: http://magdalenakarwan.pl/index.php/2015/05/15/zdjecia-rodzinne/

W moim studio można wykonać sesje zarówno w jasnej jak i  w ciemniejszej stylistyce. Takie zdjęcia mają trochę bardziej modowy charakter, ale dzięki liczbie dodatków i kolorów ograniczonych do minimów mają również ponadczasowy i ciągle minimalistyczny charakter.

Zdjęcia ciemniejsze można wykonać w ramach mini sesji lub jako część standardowej sesji :)

Sesje ciążowe takie jak na powyższych zdjęciach wykonuję w studio w Bytomiu.

Tutaj znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane mi pytania dotyczące sesji ciążowej. Polecam zajrzeć! : http://magdalenakarwan.pl/index.php/2018/03/16/jak-wyglada-sesja-ciazowa-katowice/

Serdecznie zapraszam!