SESJA BRZUSZKOWA I NOWORODKOWA

2020-03-03

W moich mediach społecznościowych i w portfolio na stronie zazwyczaj pokazywane są pojedyncze zdjęcia z każdej sesji ciążowej i z sesji noworodkowej. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się jak wygląda zarówno sesja brzuszkowa jak i sesja noworodkowa w całości – teraz macie okazję.

Zdjęcia dla Patrycji i jej cudownej rodzinki wykonywałam jesienią zeszłego roku. Przepiękny zestaw dziewczyn zarówno przed jak i po porodzie sprawiał, że zdjęcia brzuszkowe i zdjęcia maluszka robiły się niemal same :) Mimo, że mała Alicja nie była zbyt skora do współpracy, fotografie noworodkowe które powstały są wyjątkowe i na pewno będą wspaniałą pamiątką dla małej Alicji oraz jej rodziców i siostry.

Sesja brzuszkowa i sesja noworodkowa w moim studio w Bytomiu może być wykonana w rożnym stylu, o których przeczytacie TUTAJ (klik). Możecie wybrać sesję ciążową w jasnej lub ciemnej aranżacji, natomiast sesje noworodkową w naturalnym lub układanym, standardowym stylu.

Patrycja wybrała sesję ciążową w jasnej tonacji oraz standardową sesję noworodkową.  Wszystkie zdjęcia tworzą idealną całość.

 

sesja_noworodkowa_katowice_AS (39)

sesja_noworodkowa_katowice

sesja_noworodkowa_katowice

Jeśli zastanawiacie się nad sesją, macie wątpliwości lub pytania – zachęcam do kontaktu :) chętnie dokładne Wam wszystko opowiem.

Natomiast jeśli jesteście już zdecydowani – zapewnijcie sobie miejsce w studio dokonując pisemnej rezerwacji poprzez email lub kontakt na portalach społecznościowych.

SESJA BRZUSZKOWA i SESJA NOWORODKOWA – Bytom, Zabrze, Gliwice, Katowice.