Jak wygląda sesja ciążowa?

16.03.2018

JAK WYGLĄDA SESJA CIĄŻOWA?

W tym poście chciałabym Wam opowiedzieć trochę o sesji ciążowej oraz pokazać kilka zdjęć z sesji pewnych przesympatycznych ludzi :) A było to tak…

Na sesję do studia przyszli praktycznie w ostatniej chwili. Agaty planowany termin porodu wypadał tydzień później. Sesja ciążowa często dla przyszłych Mam wiąże się z odrobinę zwiększoną aktywnością fizyczną, więc każde z nas żartowało czy przypadkiem nie przyspieszymy porodu tym pomysłem na zdjęcia. Całe szczęście, nic takiego się nie stało i ich piękny synek przyszedł na świat o czasie. Jemu już też zdążyłam zrobić zdjęcia, ale o tym może przy innej okazji…. :)

Jeśli marzą Ci się subtelne, odrobinę stylizowane ale jednocześnie naturalne i niewymuszone ujęcia, zapraszam Cię do mojego studia. Uchwycę dla Ciebie ten cudowny czas oczekiwania na  wyjątkowych zdjęciach.

A gdybyś miała jednak jakieś wątpliwości – tu kilka odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o to jak wygląda sesja ciążowa:

  • czy stroje widoczne na zdjęciach są dostępne w studio?

Większość sukienek, które widać na zdjęciach są dostępne w studio. Zawsze jednak proszę Mamy by przyniosły do zdjęć także coś swojego. Może to być sukienka, sweter lub komplet bielizny. Podczas sesji dobieramy stroje do takich ujęć, na jakich najbardziej zależy przyszłym Mamom.

  •  czy mąż, partner lub dzieci mogą wziąć udział w sesji?

Tak, jak najbardziej! Są nawet bardzo mile widziani! :)

  •  czy zapewnia Pani makijaż do sesji?

Nie, ale jest możliwość zamówienia profesjonalnej makijażystki, która odpowiednio Was do sesji przygotuje.

  • ile otrzymamy zdjęć z sesji?

W ramach standardowej sesji studyjnej otrzymujecie 10 zdjęć. Wybieracie je sobie sami ze wstępnie wyselekcjonowanych przeze mnie plików. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć lub zwiększenia pakietu. Możecie zadecydować o tym dopiero po otrzymaniu zdjęć do wyboru.

  • ile trwa sesja ciążowa?

Sesja ciążowa trwa z reguły nie mniej niż godzinę i zwykle maksymalnie półtora godziny. Jest to wystarczająca ilość czasu by wykonać wiele ustawień i stylizacji, a jednocześnie optymalny czas by nie zmęczyć przyszłej Mamy zbyt dużą aktywnością.

  • kiedy najlepiej wykonać taką sesję?

Polecam wykonać sesję po 30 tygodniu ciąży i najlepiej zarezerwować ją z wyprzedzeniem.

Takie rozmowy zwykle przeprowadzam z osobami zainteresowanymi sesję. Jeśli nasuwają Ci się jeszcze jakieś pytania, pisz śmiało w komentarzu, w wiadomości prywatnej lub po prostu zadzwoń. Z chęcią postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości.

I już nie męczę przydługim tekstem. Zapraszam do oglądania zdjęć:

 

Jeśli spodobał Ci się ten tekst, daj znać polubieniem lub dobrym słowem w komentarzu.
Natomiast jeśli chcesz być na bieżąco z moimi pracami, zapraszam do odwiedzenia profilu na instagramie: https://www.instagram.com/magdalenakarwanfotografia/. Ostatnio właśnie tam jest mnie dużo :)

 

 

Sesja ciążowa Bytom, Katowice, Zabrze, Gliwice.