Czarnobiała sesja ciążowa

27-04-2021

Przychodząc do mojego studia w Bytomiu na sesję ciążową możecie wybrać zdjęcie w jasnej lub w ciemnej stylistyce. Możecie również zdecydować się na ujęcia w obu wersjach. Często pytacie czy otrzymacie czarnobiałe zdjęcia.  Więc jeśli mieliście jakiekolwiek wątpliwości to niniejszym tekstem chciałabym je ponownie rozwiać. Z każdej sesji ciążowej wykonanej w moim studio otrzymacie zarówno zdjęcia w kolorze jak i czarnobiałe.

Czarnobiała sesja ciążowa w moim studio to zdjęcia utrzymane w minimalistycznym stylu mające ponadczasowy charakter. Są zarówno eleganckie jak i ponadczasowe, a także niezwykle kobiecie. Staram się, by podczas sesji uchwycić również Waszą kobiecość i zmysłowość, a także radość, szczęście i miłość. Staram się, by przebieg sesji pozwalał na radosne i swobodne  ujęcia wykonane w miłej i rozluźnionej atmosferze.

Przed każdą sesją wysyłam Wam informator, tak byście wiedziały jak odpowiednio się przygotować i co zabrać ze sobą na sesję. Podczas spotkania staram się pokierować Wami tak, by otrzymać ujęcia podkreślające Wasz wyjątkowy stan i jednocześnie Waszą kobiecość.

Sesję ciążową najlepiej wykonać w okolicy 30 tygodnia ciąży. Pamiętajcie jednak, żeby zapisać się z około dwumiesięcznym wyprzedzeniem.

Poniżej kilka zdjęć z sesji przepięknej Martyny, która moje studio odwiedziła w lutym 2021 r.

Sesja ciążowa i sesja noworodkowa – Bytom, Zabrze, Gliwice, Katowice.