Pakiet ciążowo noworodkowy, Śląsk

31.08.2020

Pakiet ciążowo noworodkowy to często zamawiana przez Was opcja. Zawsze ogromnie się cieszę, gdy mogę Was poznać na sesji ciążowej w moim studio w Bytomiu i drugi raz, gdy do studia przyjeżdżacie ponownie już w powiększonym składzie.

Zauważyłam, że często zastanawiacie się, czy zdjęcia z ciemnej sesji ciążowej będą pasować do jasnej sesji noworodkowej.  Czasami prosicie o zdjęcia rodzinne na ciemnym tle,  co oczywiście można zrobić :) Moim zdaniem jednak zdjęcia zarówno z sesji ciążowej jak i noworodkowej są na tyle minimalistyczne w dodatkach i kolorach, że ułożone obok siebie będą współgrać. To ten minimalizm je łączy.

Poniżej znajdziecie zdjęcia z sesji noworodkowej małego Leo wykonane w jasnej stylistyce oraz z sesji ciążowej jego Mamy, wykonanej w stylistyce ciemnej. Moim zdaniem wszystko do siebie idealnie pasuje, a w albumie lub na ścianie  taka galeria będzie reprezentować się rewelacyjnie.

Jeżeli myślicie o sesji ciążowej lub noworodkowej, nie czekajcie proszę z zapisami do ostatniej chwili. Sesje ciążowe najlepiej wykonać w okolicach 30 tygodnia ciąży, natomiast sesję noworodkową najlepiej zrealizować zanim maluszek skończy 2 tygodnie. Sesję ciążową planuję z wyprzedzeniem. Natomiast rezerwacji sesji noworodkowej dokonuję na podstawie termin porodu. Dokładna data sesji ustalana jest już po narodzinach maluszka.

Jeśli zastanawiacie się nad sesją, macie wątpliwości lub pytania – zachęcam do kontaktu :)

Chętnie dokładne Wam wszystko opowiem.

Natomiast jeśli jesteście już zdecydowani – zapewnijcie sobie miejsce w studio dokonując pisemnej rezerwacji poprzez email lub kontakt na portalach społecznościowych.

SESJA NOWORODKOWA – Bytom, Zabrze, Gliwice, Katowice.

Mini Sesja Świąteczna – Bytom, Zabrze, Gliwice, Katowice.