Zdjęcia Noworodka – Hania

2020.07.26

Zdjęcia noworodka publikowane w mediach społecznościowych to często tylko wycinek całej sesji. Nie sposób pokazać wszystkiego. Dlatego cieszę się, że możecie tutaj zobaczyć jak wygląda sesja noworodkowa w moim studio. Bardzo wiele zależy od samego maluszka. Zdjęcia układane wymagają snu dzieciątka.  Są takie sesje, na których bąbel twardo śpi od samego początku i wtedy szybko i sprawnie można zmieniać aranżacje. Są też takie sesje, na których maluszek nie bardzo chce spać. Wtedy trzeba dłużej poczekać między jednym a drugim ułożeniem i takie sesje trwają trochę dłużej.

Jeśli maluszek pozwoli, jesteśmy w stanie wykonać naprawdę dużo różnorodnych ujęć zachowując naturalny, minimalistyczny charakter zdjęć.

Staram się, by zdjęcia wykonywane przeze mnie miały jak najmniej dodatków. Wierzę, że ten minimalizm nada zdjęciom ponadczasowości i za kilka, kilkanaście lat będą one dla Was tak samo piękne i wzruszające jak teraz.  Jest natomiast jeden dodatek, któremu nie umiem się oprzeć – kwiaty :)

Na zdjęciach Hania, malutka dziewczynka,która do studia przyprowadziła swojego jednorożca :)

Zdjęcia Hani wykonywałam na początku czerwca i była to druga standardowa sesja noworodkowa wykonana po długiej przerwie pandemicznej.

Jeśli zastanawiacie się nad sesją, macie wątpliwości lub pytania – zachęcam do kontaktu :)

Chętnie dokładne Wam wszystko opowiem.

Natomiast jeśli jesteście już zdecydowani – zapewnijcie sobie miejsce w studio dokonując pisemnej rezerwacji poprzez email lub kontakt na portalach społecznościowych.

SESJA NOWORODKOWA – Bytom, Zabrze, Gliwice, Katowice.

Mini Sesja Świąteczna – Bytom, Zabrze, Gliwice, Katowice.