NATURALNA SESJA NOWORODKOWA

Naturalna sesja noworodkowa jest przeznaczona dla wszystkich tych, którzy cenią sobie naturalne, niewymuszone ujęcia i zdjęcia pełne miłości.  Będzie odpowiednia dla każdego, kto pragnie mieć pamiątkę z pierwszych dni życia swojego maluszka, ale bardziej od stylizowanych ujęć  woli proste kadry tryskające emocjami.  W swobodnej, rodzinnej atmosferze wychwycę dla Was najpiękniejsze momenty i zatrzymam je na zdjęciach. Zapraszam do mojego studia w Bytomiu.

OFERTA NA TEGO TYPU SESJĘ DOSTĘPNA OD LUTEGO 2019

Każdą sesję noworodkową najlepiej wykonać zanim maluszek skończy 2 -3 tygodnie. Daleto gorąco zachęcam do rezerwacji wstępnemu terminu sesji jeszcze w czasie ciąży. Wtedy rezerwuje odpowiedni przedział czasowy, tak by nie umknęły pierwsze dwa tygodnie życia maluszka. Dokładny termin sesji ustalany jest już po narodzinach dziecka. W tych pierwszych dniach po narodzinach i po powrocie do domu cała uwaga skupia się na nowym członku rodziny więc łatwo przegapić najlepszy moment na zdjęcia.

Sesja noworodkowa obejmuje maluszki do 3 tygodnia życia. Wykonuję ją w swoim studio, specjalnie przygotowanym do przyjmowania najmłodszych modeli.