Jasio – sesja noworodkowa

2017-07-13

SESJA NOWORODKOWA JASIA

Sesja noworodkowa dla Jasia odbyła się w lutym tego roku (co generalnie dokładnie pokazuje jak na bieżąco jestem z prowadzeniem bloga :) ).

Była to dosyć wyjątkowa sesja, bo wykonana dla wyjątkowych osób.

Rodzice Jaśka są fotografami z bardzo dobrze znanego bytomskiego ślubnego duetu fotograficznego „Fabryka Kreatywna”. Nie znacie ich prac? to czas poznać, link do ich strony znajdziecie tu: https://www.facebook.com/fabrykakreatywna/ .

Ja bardzo się cieszę, że mogłam ich poznać osobiście. Dobrzy ludzie pełni pozytywnej energii <3 oby jak najwięcej takich w życiu każdego z nas.

Już raz albo i dwa zdarzyło mi się wykonywać zdjęcia dla fotografów.  Za każdym razem jest to dla mnie wyjątkowe doświadczenie. Z jednej strony stres przed robieniem czegoś dla kogoś, kto zna się na tym wyśmienicie, a z drugiej ogromna radość, że to właśnie ja mogę to zrobić. To jakby fryzjer miał obcinać fryzjera, makijażystka robiła makijaż drugiej makijażystce albo … już sama nie wiem :)

To jak sprawdzian, który za wszelką cenę chce się zdać celująco. Zresztą jak każdą wykonywaną sesję :)

Poniżej zdjęcia z sesji noworodkowej Jasia.  Mam ogromną nadzieję, że dla jego rodziców będą pamiątką na całe życie. Bo są takie zdjęcia, których nie da się sobie zrobić samemu. Nawet jak się jest fotografem :)

Miłego oglądania!

 

Klikając na wybrane zdjęcie można je obejrzeć w większej rozdzielczości.

 

                               

                              

                              

                              

                  STARSZY POST