ZDJĘCIA NIEMOWLĄT

2016-04-15

ZDJĘCIA NIEMOWLĄT

Czasami zdarza się, że z z jakiegoś powodu nie robicie sesji noworodkowej, ale chcielibyście mieć zdjęcia swojego maluszka gdy jest jeszcze taki malutki. Wtedy na sesję przychodzą do mnie 6-8 tygodniowe maleństwa i takie zdjęcia niemowląt też mają swój niepowtarzalny urok.

Dlaczego w tym wieku jest już za późno na sesję noworodkową?

Maleństwa starsze niż 3-4 tygodnie robią się coraz bardziej czujne i wrażliwe na otaczający je świat. Mają dłuższy okres czuwania i zwykle w ciągu dnia mają drzemki w odróżnieniu od noworodków, które zwykle przesypiają prawie cały dzień. Z tego powodu ciężko jest im wykonać standardowe układane zdjęcia noworodkowe, które wykonywane są gdy maluszek  głęboko śpi.  Sen odrobinę starszego niemowlaka jest bardziej czujny i  próby ruszania maluszkiem łatwiej go wybudza. Oczywiście od każdej reguły jest wyjątek, więc jeśli zdarzy się, że Wasze maleństwo zaśnie, mogę spróbować wykonać zdjęcia o charakterze noworodkowych specjalnie dla niego.

Tymczasem chciałam Wam pokazać zdjęcia prawie dwumiesięcznych dzieci które zostały wykonane w moim studio, w ramach standardowej sesji trwającej mniej więcej 1-1,5h

 

                               

                              

                              

                              

                  STARSZY POST